Ana sayfa Haber Bitcoin Cash 13 Kasım 2018 – Altcoinler’in Durumu

13 Kasım 2018 – Altcoinler’in Durumu

451
0

Altcoinler’de bitcoin ve ethereum gibi istikrarlı duruşunu sürdürüyor. Gelin hep birlikte XRP, XMR, Dash, Miota, Zcash,    XTZ, Bitcoin Cash ve NEM’e bir göz atalım

XRP

Ripple (XRP), market.coinopedi verilerine göre ilk kripto paranın tamamının üzerinde kaldı, neredeyse yüzde altılık bir büyüme yaşayarak, baskı anında yaklaşık 0,53 dolar seviyesinde işlem görmeye başladı. Haftalık zirve seviyesinin altında, 0,55 $ ‘ın üzerinde olan 6 Ekim’de, Ripple, baskıdan önceki saatlerde güçlü bir dalgalanma yaşadı ve son günlerde yaklaşık 0.51 $’ lık daha düşük bir fiyat noktasında işlem gördü.

XRP şuan ise 0.52$’dan işlem görüyor.

XMR

Anonimlik odaklı bir altcoin olan Monero (XMR), yakaladığı %3.35 lik bir artış ile 107.03$ seviyesinde işlem gördü. Top 10 kripto paranın aksine haftalık değerde, %2’nin biraz altında yeşilde kaldı.

BCH

Yaklaşan sert çataldan -15 Kasım’dan- önce bir süre ısınan tartışmaların ardından, Bitcoin Cash (BCH), % 0.8’lik bir düşüş ile 527,74 $ seviyesinde işlem gördü.

eToro’nun kıdemli analistlerinden olan Mati Greenspan, bugün Twitter’da “BCH [Bitcoin Cash] ‘deki tüm bu dramaya ve hala Google aramalarının, BTC’ye yakınlaşamadığına dikkat çekiyor.”

Greenspan, son 30 gün boyunca Google Trend analizinin bir ekran görüntüsünü eklediği paylaşımında, Bitcoin Core olarak adlandırılan kripto paranın bile, internet aramaları açısından önemli ölçüde Bitcoin Cash’in ötesine geçmeye devam ettiğini gösteriyor.

NEM

Piyasadaki en büyük yirmi kripto para arasında 15’inci sırada yer alan Kripto NEM (XEM) % 16.3’lük bir artışla, 0.108 $ seviyesinde işlem gördü ve  işlem saatlerinde ani ve dik bir artış kaydetti.

DASH ve MIOTA

Altcoinlerden DASH (DASH) ve IOTA (MIOTA), 24 saat boyunca, ortalamanın üstünde bir büyüme kaydetti, sırasıyla yüzde 3,3 ve 4,5’lik bir büyüme ile yine sırasıyla; 165,07 dolar ve 0,50 dolardan işlem gördüler.

XTZ ve ZCASH

Tezos (XTZ) ve gizlilik odaklı altcoin ZCash (ZEC), pazara göre 18 ve 19. sıralarda yer alıyor. Her biri sırasıyla % 2’nin biraz altında, 1.29 $ ve 127.44 $ seviyelerinde işlem görüyor.

Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa kapitalizasyonu, yaklaşık 212,9 milyar dolar civarındadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz