Ana sayfa Haber Diğer Charles Hoskinson Endor’a Katıldı

Charles Hoskinson Endor’a Katıldı

338
0

Cardano (ADA) CEO ve Ethereum (ETH) kurucu ortağı Charles Hoskinson, tahmine dayalı analitik firması Endor’a katıldı.

2014 yılında kurulan Endor, blokchaine dayalı ve yapay zeka (AI) destekli bir analitik platform olarak, iş karar verme alanında ilk otomatik tahmin motoru olduğunu iddia ediyor. Geçen baharda, Endor’un tahmine dayalı analitik teknolojisi için belirsiz bir ön satışta 45 milyon dolar topladığı bildirildi.

Basın açıklamasına göre Endor, kripto para birimi endüstrisi, ademi merkeziyetçilik ve blok zinciri stratejisi konusunda rehberlik ve danışmanlık sağlayacak kıdemli bir danışman olarak Hoskinson’ı görevlendirdi. Ek olarak, Hoskinson özü henüz açıklanmayan yeni bir stratejik projeye öncülük edecek.

Basın bülteninde Endor’un CEO’su ve kurucu ortağı Yaniv Altshuler, Hoskinson’ın ademi merkeziyetçi kamu blok zinciri ve kripto para birimi projesi Cardano ve Ethereum konusundaki çalışmalarından edindiği uzmanlığı vurguladı. Altshuler, Hoskinson’ın yaklaşmakta olan projelere katılımını da vurguladı.

Son zamanlarda, Hoskinson, dijital para piyasalarının 2017’nin fiyat seviyelerini yeniden kazanması için 11 yıla ihtiyacı olabileceğini, sektörün “o noktada önemli ölçüde farklı bir ekosistem olacağını” belirtti. Hoskinson, endüstrinin “belki de milyarlarca kullanıcısı” olacağını söyledi. ayrıca kripto para birimlerinin evriminde kilit noktalardan birinin kurumsal yatırımcıları çekmek olduğunu vurgulamak da.

Hoskinson’ın son açıklaması, Haziran ayında Twitter’da yaptığı açıklamada, Wall Street’in kripto sektörüne girmesinin “onlarca trilyonlarca dolar” getireceğini iddia ederek tekrar ediyor. Bir yorumcu tarafından, kripto para birimi topluluğunun tam olarak ne inşa ettiğini sorduğunda tamamen yeni bir dünya olarak cevap vermiştir. ”

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz