Ana sayfa Borsalar Coinbase BSV Çekimlerine İzin Veriyor

Coinbase BSV Çekimlerine İzin Veriyor

1045
0

Lider Amerikan kripto para birimi borsası Coinbase, 14 Şubat’ta yayınlanan bir duyuruya göre, kullanıcılarının Bitcoin SV (BSV) bakiyelerini dış cüzdanlara çekmesine olanak tanıyor.

BSV, geçtiğimiz yılın kasım ayında Bitcoin Cash (BCH) blok zincirindeki sert bir çataldan sonra ortaya çıktı. Bu çatallanma iki yeni kripto para ile sonuçlandı; Bitcoin SV ve Bitcoin ABC. Bitcoin SV (Satoshi’s Vision) kampı, daha önce Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto olduğunu ilan eden Avustralyalı bilgisayar bilimcisi Craig Wright tarafından yönetildi.

Sert çataldan sonra, BCH’yi tutan Coinbase kullanıcıları eşit miktarda BSV aldı, ancak değişim, şimdiye kadar, kullanıcıların BSV’lerini geri alma seçeneği sunmadı. Bundan böyle Coinbase müşterileri BSV bakiyelerini harici bir cüzdanına gönderebilecekler. Coinbase bugünkü duyuruda, hala platformlarında BSV almak veya satmak için hizmet sunmadığını belirtti.

Sert çataldan sonra, ABD merkezli kripto para birimi değişimi Kraken, BCH’nin her iki çatalını da desteklemeye başlarken, “nChain’den veya bağlı şirketlerinden kaynaklanan saldırılar nedeniyle meydana gelen zararlarının Kraken’deki tüm BSV sahipleri arasında paylaştırılacağını belirtti. Ağın geçici durumu ve yapılan tehditler göz önüne alındığında, Kraken, BSV’nin mükemmel bir şekilde velayetini garanti edemez. ”

Ocak ayında, kripto para birimi istatistikleri ve cüzdan sağlayıcısı Blockchain.com, BSV için kısmi bir destek başlattığını açıklayarak, kullanıcılarının BSV ile aynı seçeneklere sahip olmalarını sağladı.

Market verilere göre, BSV günde hafif zarar gördü, yüzde 2,91 azaldı ve baskı anında 62,70 $ civarında işlem gördü. Haftalık grafikte altcoin 8 Şubat’ta en düşük fiyat noktasını 61.50 $, 8 Şubat’ta da 67.04 $ ‘a yükseldi.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz