Ana sayfa Genel BINANCE 2018 yılında 1 Milyar Dolar Kâr Bekliyor

BINANCE 2018 yılında 1 Milyar Dolar Kâr Bekliyor

302
0

Kriptopara borsası BINANCE , CEO Changpeng Zhao, Bloomberg’e 6 Temmuz’da bir röportajda verdiği demeçte 2018’de 1 milyar dolarlık kar elde etmeyi beklediğini açıkladı.

Platformunun geçici olarak askıya alınan ticaretle ilgili bir haftalık teknik zorluklardan kurtulduğunu söyleyen Zhao, kripto borsalarının başarısının market fiyatlarına bağlı olduğu fikrine karşı çıkan rakamlar ortaya koydu.

Zhao gazetecilere verdiği demeçte, Bitcoin’in (BTC) neredeyse geçen ay için 7000 $ ‘ın altında seyretmesine rağmen, Binance’ ın ilk yarı gelirinin 300 milyon dolar civarında olduğunu belirtti.

BINANCE İşlem Hacmi ile Birinci Sırada

Dünyanın en büyük günlük kripto işlem hacimleri için afiş tablosunu düzenli olarak üstlenen Binance, son 24 saat içinde 1.2 milyar dolarlık işlem hacmi ile şu anda bir numaralı noktada.

Bu büyük kârlar, bu yılın başlarında Malta’ya taşınan Uganda ve Bermuda gibi döviz piyasasını kısa sürede görecek iddialı bir genişleme planını körüklüyor. Zhao, platformun kullanıcı tabanının şu anda 10 milyon civarında olduğunu ekledi.

Peki Ya Rakipler?

Planları rakipsiz değil, Huobi ve Coinbase de dahil olmak üzere diğer büyük borsalar da yeni yargı alanlarına giriyor.

Huobi, 5 Temmuz’da Avustralya’da, yakın gelecekte Q3 ve ABD merkezli operasyonlarda; Londra merkezli operasyonların ticarete başlaması planlarını piyasaya sürdü. Geçtiğimiz günlerde Coinbase, Japonya’ya göz attığını ve ABD bankacılık lisansı aldığını bildirdi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz