Ana sayfa Haber Bitcoin Cash Gemini Bitcoin Cash ABC’yi Seçti

Gemini Bitcoin Cash ABC’yi Seçti

363
0

2015 yılında Winklevoss kardeşler tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Gemini, 8 Aralık tarihli blog açıklamasında Bitcoin Cash ABC’yi desteklerini açıkladı.

Platform şu anda sadece Bitcoin Cash ABC desteği sağlıyor. Yani sadece Bitcoin Cash ABC alım satımı yapabiliyorsunuz.

Gemini, “önümüzdeki haftalarda veya aylarda Bitcoin SV’yi de borsalarında listeyebileceklerini şuan konuyu değerlendirmeye devam ettiklerini ve gelecekteki Bitcoin SV’nin para çekme ve / veya alım satımını destekleyebileceğini belirtti.

Yasal uyumun sağlanabilmesi için, dünyanın en düzenlenmiş kripto-para değişimi ve saklama şirketi olduğunu iddia eden şirketin, “Bitcoin Cash ticaret ve saklama hizmetleri sunmak için onay almak için New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı (NYSDFS) ile yakın işbirliği içinde çalıştığı” bildirildi. .”

Bitcoin SV ve Bitcoin ABC, tartışmalı sert çatalın ardından Bitcoin Cash adı için öne sürülen iki bloktur. Kripto topluluğunda sık sık “savaş” olarak adlandırılan şey, Bitcoin SV destekçisi ve milyarder girişimci Calvin Ayre, 24 Kasım’da yaptığı açıklama ile artık Bitcoin Cash adını istemediğini bildirmişti.

Ekim ayında, Gemini büyük kripto para birimi Litecoin (LTC) ticareti sunmak için yasal onay aldı. Gemini’nin yönetim kurulu başkan yardımcısı Eric Winer, Gemini’nin NYDFS gözetimi altında “bankacılık uygunluğu ve güvence yükümlülükleri” ni belirtti. Litecoin ticaret desteğinin düzenleyicilerle yakın işbirliğinin sonucu olduğunu ve Gemini’nin “güvenlik” önceliği ile yeni varlıklara yaklaştığını belirtti.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz