Ana sayfa Borsalar Huobi Büyümeye Devam Ediyor

Huobi Büyümeye Devam Ediyor

222
0

7 Şubat’ta yapılan bir basın açıklamasına göre, başlıca küresel kripto borsası Huobi, 2017 yılındaki işlem hacmine göre 2018’de işlem hacminde yüzde 100 büyüme bildirdi.

Singapur merkezli şirketin, Huobi CEO’su Leon Li, personelini 2018’in başındaki 400 çalışandan 2019’da 1.300’den fazla kişiye, 12 ülke ve bölgede 15 ofisle büyüttüğü bildirildi.

Huobi’nin tezgah üstü (OTC) alım satım masasının dünya çapında en çok işlem gören OTC platformlarından biri olduğu bildirildi. Yeni başlatılan hizmet Huobi Cloud, altı ay içinde 100’den fazla ortaklığa girmeyi başardı.

Temmuz 2018’de başlatılan Huobi Cloud, kullanıcıların çoğunlukla OTC ve kripto para borsası oluşturmak için kendi dijital varlık servislerini kurmalarına izin veren bir platformdur.

Şirket ayrıca, Huobi’nin ABD, Japonya ve Güney Kore gibi kilit pazarlardaki ilerlemesini kaydetti. ABD Huobi’nin HBUS’tan Huobi.com’a yakın zamanda yeniden markalaştırılan stratejik ortağı, Mali Suçlar İdaresi Ağı’ndan bir Para Hizmetleri Ticareti (MSB) lisansı aldı. Şirket, 5 Şubat’ta fiat-şifreli ticaret hizmetleri başlattı.

Japonya’da Huobi’nin, bu yıl Ocak ayında yeniden başlatılan birleşmeleri BitTrade’in verdiği ilk 17 kripto lisansından birini edindiği bildirildi. Kripto borsası ayrıca, Avrupa’da uyumlu blok zinciri varlık ticareti sağlamak için Cebelitarık’tan bir Dağıtılmış Defter Teknolojisi (DLT) lisansı aldı.

Aralık ayında, Hong Kong haber ajansı South China Morning Post (SCMP) Huobi’ye verdiği demeçte, 2018’de kripto piyasası krizinin ortasında personeli işten çıkarma planlarını doğruladığını açıkladı. Ancak, şirket, ana faaliyet konusu için kadroya devam edeceğini vurguladı. gelişen piyasalar.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz