Ana sayfa Haber Diğer Ledger ve Neofund Çözüm Ortağı Oldu

Ledger ve Neofund Çözüm Ortağı Oldu

306
0

Kripto para donanım cüzdan firması Ledger, 6 Aralık tarihli basın açıklamasına göre, kullanıcıların Ledger’in masaüstü uygulaması aracılığıyla güvenlik belirteçlerini yönetmelerine izin vermek için Alman şifreleme kuruluşu Neufund ile ortaklık kurdu.

Ledger’in blockchain tabanlı özkaynak ve kripto bağış toplama platformu Neufund ile işbirliği, güvenlik belirteçleri için bir çerçeve geliştirmeyi amaçlıyor. Kripto varlık yönetimi için kısa süre önce başlatılan bir masaüstü uygulaması olan Ledger Live – yakında “ERC-20 entegrasyonu” güncellemesi görecek.

Uygulama, kullanıcıların Neufund’un protokol seti aracılığıyla yayınlanan güvenlik belirteçlerini yönetmesine izin verecek.

Daha önce, Neufund yatırımcıların fiat para birimleri ile hisse senedi satın almasına ve satmasına izin vermek için kripto para borsası BitBay ile işbirliği yaptı. O zamanlar, Neufund’un, güvenlik tokenleri için ilk uçtan uca birincil ihraç platformu haline gelmeyi hedefledikleri belirtiliyordu.

Bu arada, Ledger Kasım ayı sonunda, kurumsal gözetimi Ledger Vault’u geliştirmesinin bir parçası olarak New York’a ofis açtığını duyurdu. Ledger Vault, bir riskten korunma fonu gibi bir tüzel kişinin birden fazla üyesine aynı soğuk depolama cüzdanına erişmesini sağlayan bir çözümdür.

Yine Kasım ayında, Almanya merkezli IOTA Vakfı, IOTA tokenlerini Ledger’in kripto para donanım cüzdanlarıyla entegre edeceğini duyurdu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz