Ana sayfa Haber Diğer MyEtherWallet KYC Olmadan Fiat Para Birimi Çektirecek

MyEtherWallet KYC Olmadan Fiat Para Birimi Çektirecek

662
0

Kripto para birimi cüzdanı MyEtherWallet (MEW), kripto finans şirketi ile işbirliği içindedir. Bity, Kripto para birimini Müşterini Tanı (KYC) gereklilikleri olmadan fiat’a dönüştürmek için bir platform sunmaktadır.

MEW V5 cüzdanının kullanıcıları artık, cüzdan içindeki KYC gerekliliklerini yerine getirmeden, Euro ve 5.000 İsviçre Frangı (4.995) değerinde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) değişimi yapabiliyorlar. Kullanıcılar, dünyanın herhangi bir yerinden değiş tokuş yapabilirler.

KYC prosedürü, kuruluşların müşterileriyle uğraşmadan önce veya onlarla ilgilenirken müşterilerinin kimliklerini doğrulamalarını sağlar. İşletmeler, müşterilerinin kara para aklama veya yolsuzluk gibi yasa dışı faaliyetlerde bulunup bulunmadığını değerlendirebilir.

“Fiattan Çık” seçeneğini kullanmak için müşterilerin cüzdan panosunda hedef dijital ve fiat para birimlerini seçmeleri gerekir. Kullanıcılardan ayrıca telefon numarası, banka bilgileri, banka hesaplarının resmi adı ve uyumluluk için gereken fatura adresi de dahil olmak üzere bazı kişisel veriler sağlamaları istenecektir.

Gelişmiş gizlilik ve kripto para birimlerinin gizliliği, hükümetler ve düzenleyiciler tarafından yasadışı faaliyetler ve kara para aklama olasılığı ile her zaman ilişkilendirilmiştir. Geçen ay, Çin Siber İdaresi (CAC), ülkede faaliyet gösteren blok zincirleme şirketleri için yeni düzenlemeler getirdi.

CAC yönergeleri, yetkililerin depolanan verilere erişmesine izin vermek ve kullanıcılarından kimlik kartı veya cep telefonu numarası gerektiren kayıt defteri prosedürlerini tanıtmak için blockchain başlatmalarını gerektirir. Ayrıca, mevcut Çin yasalarına göre yasaklanmış içerik ve sansür bilgilerini denetlemek zorunda kalacaklar.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz