Ana sayfa NEO NEO, ABD’de Ofis Açacak

NEO, ABD’de Ofis Açacak

385
0

Çin blok zinciri platformu NEO, 15 Şubat’ta Cointelegraph ile paylaşılan resmi bir duyuruya göre, ABD’nin Seattle kentinde bir ofis açacak. Yeni ofis, eski Microsoft yöneticisi John deVadoss tarafından yönetilecek.

NEO Küresel Gelişme (NGD) Seattle ofisi, şirketin ABD pazarına genişlemesine izin vererek bu ay işe başlayacak ve işe almaya başlayacak. Basın açıklaması başına, NGD, Microsoft ve diğer şirketlerle ortaklıklar geliştiriyor.

NEO’nun kurucusu Erik Zhang’a göre, Seattle’ın teknoloji yeteneği konusundaki itibarı, yeni ofislerini bulmak için ana çekilişlerden biriydi ve “Seattle’ın çok büyük geliştirici kaynakları var ve güçlü bir inovasyon atmosferi var ve NEO her zaman teknoloji geliştirmeye büyük önem veriyor. ”

Ofisi yönetecek olan daVadoos daha önce Microsoft’ta çalışıyordu ve mesajlaşma servisi metnini kurmuştu. Microsoft’ta deVadoss, .NET’i Java / J2EE ile rekabet halinde geliştirdi.

Bazıları tarafından “Çinin Etheri” olarak adlandırılan “NEO”, varlıkları sayısallaştırmak ve akıllı sözleşmeler kullanarak dijital varlıkların yönetimini otomatikleştirmek için blok zinciri teknolojisi ve dijital kimliklerini kullanıyor. ”

Ağ 2014 yılında kuruldu ve ana ağ Ekim 2016’da açıldı. NEO şu anda blokajında ​​“daha ​​hızlı işlem hızları, daha fazla istikrar ve akıllı sözleşmeler için genişletilmiş uygulama programlama arayüzleri” getirecek bir yükseltme olan NEO 3.0’ı geliştiriyor.

NEO’nun isimsiz kodu şu anda 530 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve CoinMarketCap’e göre, günde yüzde 3’ün üzerinde, 8.19 $ ‘dan işlem görüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz