Ana sayfa Borsalar Seed CX Spot Alım Satımlara Başladı

Seed CX Spot Alım Satımlara Başladı

117
0

Chicago merkezli, lisanslı kripto para borsası Seed CX, 23 Ocak Çarşamba günü yayınlanan resmi basın açıklamasına göre, kurumsal yatırımcılar için spot alım satım başlattı.

Spot işlem, derhal teslim edilmek üzere bir kripto para biriminin, finansal aracın veya malın alım veya satımıdır. Spot sözleşmeler, enstrüman, mal veya para biriminin fiziksel teslimatını içerebilir.

Seed CX, Bitcoin (BTC) için ABD doları cinsinden spot alım satım işlemine başlarken, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) çiftleri bu ay sonunda eklenecek. Ayrıca, Seed CX 2019’da fiat çiftlerini euro ve Japon Yeni ile de genişletmeyi planlıyor.

Ayrıca, şirket, Amerika Birleşik Devletleri Emtia ve Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) tarafından düzenlenen dijital varlık türevleri için bir piyasa sunacağını açıkladı.

ABD değişimi de fiat veya dijital varlıkları yatırmak ve çekmek için sıfır ücretli bir model kullandığını iddia ediyor. Tüm dolar mevduatları, ABD bankalarında düzenlenmiş ve Federal Deposit Insurance Corporation tarafından korunmaktadır.

Seed CX’in kurucu ortağı ve CEO’su Edward Woodford, borsanın müşterilerinden çoktan olumlu geribildirim aldığını ve kurumsal yatırım çekmeyi beklediğini iddia ediyor.

Bu ayın başlarında Seed CX, kurumsal yatırımcılar için zincir içi yerleşim ile dijital varlık cüzdan çözümü başlattı. Proje, bağlı kuruluşu olan Zero Hash ile birlikte geliştirildi.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz