Ana sayfa Haber Tarihin En Büyük Kriptopara Kampanyası: 125 Milyon Dolarlık Bedava XLM!

Tarihin En Büyük Kriptopara Kampanyası: 125 Milyon Dolarlık Bedava XLM!

498
0

Kripto paralar için büyük bir cüzdan sağlayıcısı işlevi gören Blockchain, tarihin en büyük kripto para hediye kampanyasına imzasını atıyor.

Şirket,125 milyon dolar değerinde yani yaklaşık yarım milyar XLM ( Stellar Lumens) token dağıtımı yapacak. Bugünkü duyuruya göre ise ilk grubun token’ları hafta içinde sahiplerine ulaşmış olabilecek.

Geçtiğimiz ay platform, rehber çerçeve ve airdrop programı yayınladıktan hemen sonra airdrop’ta ilk partner olarak Stellar ile beraber çalışmaya başladı.

Platform, kampanyanın gerçekleştirilme amacının, kullanıcılarına kripto paralar ile kolay ve güvenli bir şekilde iletişime geçebilme ve kripto para ile dünya arasında bir köprü kurmaya yardımcı olma olduğunu da belirtmeyi unutmadı.

Nasıl XLM alınır?

İnternet sitesinde resmi olarak açıklanan ifadeye göre Blockchain bu kampayasından yararlanmak isteyenler ilk olarak blockchain.com/getcrypto üzerinden e-postalarını kayıt ettirmeli ve ardından XLM talep etme sırası size geldiğinde talimat içeren bir e-posta alacaksınız. Daha sonra ise parayı almak için Blockchain Wallet oluşturmalı veya mevcut cüzdana giriş gerçekleştirip kimlik doğrulamalısınız.

Toplamda 125 milyon dolar değerinde XLM dağıtılacak ve her bir kullanıcı 25 dolar değerinde XLM alabilecek.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz