Ana sayfa Haber Bitcoin TOP 20 Kripto Para Mütevazi Kazançlarla Devam Ediyor

TOP 20 Kripto Para Mütevazi Kazançlarla Devam Ediyor

379
0

Kripto para piyasaları bugün yeşilde hafifçe işlem görmeye devam etti, ilk 20’ye kıyasla ılımlı kazanımlarla, nispeten sessiz kaldı. En iyi 100 dijital paranın çoğu, son 24 saatte mütevazı kazançlar elde etti.

Lider kripto para birimi Bitcoin, sadece % 0,06 oranında artış göstererek,  6,395$ civarında işlem gördü. BTC, gün içinde hafif bir düşüş gösterdi ve sırasıyla 6,327 $ ve -en yüksek- 6,396 ABD doları arasında dalgalandı.

Ethereum (ETH) son 24 saatte yaklaşık yüzde 1 oranında artarak 200 $ civarında işlem görüyor ve kripto paranın haftalık grafik fiyatı nispeten mütevazı bir oranda % 0,41 azalıyor. ETH, 31 Ekim 2009 günü haftalık 193.29 $ seviyesine düştükten sonra, düzenli bir şekilde fiyat kazanıyor.

Piyasa kapsayıcısı Ripple (XRP) tarafından yapılan üçüncü büyük kripto para birimi, son 24 saatte % 0,57 oranında artarak, borsada 0,459 $ civarında işlem görüyor. Son yedi günde, XRP % 0.06 oranında düşüş gösterdi.

Bitcoin Cash (BCH), diğer % 10 kripto paranın yanı sıra, gün içinde % 9 kazanç sağladı. Market Coinopedi verilerine göre, altcoin yaklaşık 462 $ seviyesinde işlem görüyor. Günlük işlem hacmi ise 522 milyon $ civarında. Haftalık grafikte BCH, bir dalganın ardından 411 $ kadar yükseldi.

Geçtiğimiz hafta boyunca, toplam piyasa değeri 205 milyar dolara düştü ve bugün de ılımlı artışlar gördü.

Endüstri, 5 Kasım için belirlenmiş çeşitli BTC Borsa Yatırım Fonu (ETF’ler) listelenmesi ve ticareti için bir dizi başvuru ile ilgili olarak önerilen kural değişikliklerinin gözden geçirilmesi ile ilgili olarak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) kararını beklemektedir.

Dün, “ETF’lerin vaftiz babası” Reggie Browne, Bitcoin ETF’lerinin “kısa süre sonra” onaylanacağını söyledi. Bitcoin ETF’lerinin yalnızca endüstri için güçlü bir düzenleyici çerçevenin geliştirilmesinden sonra onaylanacağını belirtti.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz