Ana sayfa Haber Yerli Coin Dünya Çapında Sesini Duyuracak

Yerli Coin Dünya Çapında Sesini Duyuracak

1114
0

Binlerce yeni kripto para, ödeme altyapısı ve daha birçok proje geliştirilmesine rağmen, blockchain teknolojisinin gelecekte kaçınılmaz olarak yer alacak olması gerçeği, her geçtiğimiz gün karşımıza çıkan yeni projeleri her zaman dikkat çekici kılıyor. Her alanda güvenilir ve ciddi kullanıcı/yatırımcı kitlesine ulaşmış projeler olana kadar da bu yeni projelerin devamı gelecektir ve gelmelidirde.

Daha öncede bildiğiniz gibi, Bitcoin ve kripto paralara ilgisi olan yatırımcılar ilgili haberler paylaşmıştık. Bu yatırımcılardan Türk olarak sıyrılıp dikkat çeken Cevdet Taşçeken, bu sefer dikkatleri yeni projesiyle çekiyor. Daha önce Türkiye’de faaliyet gösteren kripto para borsası BTCLAX ‘a yatırım yapmasından sonra, aldığımız bilgilere göre şimdide uluslararası çapta, gayrimenkul satın alımlarındaki para transferi/ödeme problemini çözen bir proje üzerinde çalışıyor.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde oluşturulan ve Cevdet Taşçeken önderliğinde projeye yatırım yapacak bir fon oluşumuda söz konusu. Aldığımız bir başka duyum ise, Cevdet Taşçeken’in kardeşi İsmet Taşçeken’de bu yeni projenin geliştirilmesinde ve hayata geçirilmesinde önemli bir role sahip. Bu durumda akıllara milyarder kripto para yatırımcıları Winklevoss kardeşleri getiriyor. Ülkemizde de, hem ülkemize fayda sağlayacak, hemde uluslararası arenada adından söz ettirecek projeler üreten Winklevoss kardeşler örneğimizin olması sevindirici.

Taşçeken kardeşlerin yeni projesiyle ilgili takipte kalmaya devam edeceğiz. Güncellemeler ile ilgili takipte kalınız.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen bu alana isminizi giriniz